B41231B5229M000
MFR.Part #
B41231B5229M000
JLCPCB Part #
C1579972
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22000uF 25V 32mm 35mm 5.51A@120Hz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS