B41231B398M
MFR.Part #
B41231B398M
JLCPCB Part #
C1603317
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 3900uF 4.96A@120Hz 80V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS