B41231B0228M000
MFR.Part #
B41231B0228M000
JLCPCB Part #
C1600703
Package
Plugin,D25.4xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 2200uF 25.4mm 3.36A@120Hz 32mm 80V ±20% 插件,D25.4xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS