B41231A7828M000
MFR.Part #
B41231A7828M000
JLCPCB Part #
C1599059
Package
Plugin,D22xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 35V 4.13A@120Hz 47mm 8200uF ±20% 插件,D22xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS