B41231A6568M000
MFR.Part #
B41231A6568M000
JLCPCB Part #
C1498511
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 4.26A@120Hz 50V 5600uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS