B40930A5627M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B40930A5627M000
Description
-40℃~+125℃ 10mm 12.8mm 18mΩ 25V 4000hrs@125℃ 4A@100kHz 620uF ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS