B40900B5477M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B40900B5477M000
JLCPCB Part #
C3274325
Package
SMD,D10xL12.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 12.8mm 18mΩ 25V 3.2A@100kHz 4000hrs@125℃ 470uF ±20% SMD,D10xL12.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS