B40900B5337M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B40900B5337M000
JLCPCB Part #
C2161627
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
10.2mm 10mm 2.8A@100kHz 20mΩ@100kHz 25V 330uF 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D10xL10.2mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS