B32936A3225M000
MFR.Part #
B32936A3225M000
JLCPCB Part #
C3294913
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 305V X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS