B32934A3105K000
MFR.Part #
B32934A3105K000
JLCPCB Part #
C3294932
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 305V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS