B32933A3414K000
MFR.Part #
B32933A3414K000
JLCPCB Part #
C3294891
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 305V 410nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS