B32933A3334M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32933A3334M000
JLCPCB Part #
C3295146
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 305V 330nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS