B32932A3473K000
MFR.Part #
B32932A3473K000
JLCPCB Part #
C3295066
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 305V 47nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS