B32928A4156K000
MFR.Part #
B32928A4156K000
JLCPCB Part #
C3296636
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+110℃ 15uF 350V X2 ±10% 插件,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS