B32926C3475M000
MFR.Part #
B32926C3475M000
JLCPCB Part #
C5571490
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 4.7uF X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS