B32924D3335M000
MFR.Part #
B32924D3335M000
JLCPCB Part #
C3297715
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3uF 305V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS