B32924D3335K000
MFR.Part #
B32924D3335K000
JLCPCB Part #
C125451
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3uF 305V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS