B32924C3684M000
MFR.Part #
B32924C3684M000
JLCPCB Part #
C3296560
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 680nF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS