B32924A4824M000
MFR.Part #
B32924A4824M000
JLCPCB Part #
C3297300
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 820nF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS