B32924A4684M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32924A4684M000
JLCPCB Part #
C7218403
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 680nF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS