B32923H3155K000
MFR.Part #
B32923H3155K000
JLCPCB Part #
C3296779
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 305V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS