B32922X2394K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32922X2394K000
JLCPCB Part #
C3299832
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 390nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS