B32922H3204M
MFR.Part #
B32922H3204M
JLCPCB Part #
C3298878
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 200nF 305V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS