B32922C3473K289
MFR.Part #
B32922C3473K289
JLCPCB Part #
C3296887
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 47nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS