B32922C3333K000
MFR.Part #
B32922C3333K000
JLCPCB Part #
C341268
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 33nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS