B32922C3224M003
MFR.Part #
B32922C3224M003
JLCPCB Part #
C6509021
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 305V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS