B32921C3683K000
MFR.Part #
B32921C3683K000
JLCPCB Part #
C125425
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 68nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS