B32914B5474K000
MFR.Part #
B32914B5474K000
JLCPCB Part #
C3297037
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 470nF 530V X1 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS