B32914A3225M000
MFR.Part #
B32914A3225M000
JLCPCB Part #
C3298964
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 330V X1 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS