B32913A5154M000
MFR.Part #
B32913A5154M000
JLCPCB Part #
C3298102
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 530V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS