B32912B3334M289
MFR.Part #
B32912B3334M289
JLCPCB Part #
C3298022
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 330nF X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS