B32912A5683M000
MFR.Part #
B32912A5683M000
JLCPCB Part #
C6467228
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 530V 68nF X1 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS