B32912A5473K189
MFR.Part #
B32912A5473K189
JLCPCB Part #
C3296837
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 47nF 530V X1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS