B32911A3333M000
MFR.Part #
B32911A3333M000
JLCPCB Part #
C3298695
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 33nF X1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS