B32798G8406K
MFR.Part #
B32798G8406K
JLCPCB Part #
C3797783
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 350V、875V 40uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS