B32778H0306K000
MFR.Part #
B32778H0306K000
JLCPCB Part #
C3787030
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30uF 920V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS