B32778G5806K000
MFR.Part #
B32778G5806K000
JLCPCB Part #
C5571459
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 575V 80uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS