B32776Z5506K000
MFR.Part #
B32776Z5506K000
JLCPCB Part #
C3791996
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 50uF 600V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS