B32776Z5256K000
MFR.Part #
B32776Z5256K000
JLCPCB Part #
C7218391
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 25uF 600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS