B32776T5126K000
MFR.Part #
B32776T5126K000
JLCPCB Part #
C3785054
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12uF 575V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS