B32776G0166K000
MFR.Part #
B32776G0166K000
JLCPCB Part #
C5556141
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 16uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS