B32758G3406K000
MFR.Part #
B32758G3406K000
JLCPCB Part #
C3794206
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 310V、630V 40uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS