B32756C7605J000
MFR.Part #
B32756C7605J000
JLCPCB Part #
C3790633
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 275V、550V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS