B32754C8255K000
MFR.Part #
B32754C8255K000
JLCPCB Part #
C3795194
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 350V、600V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS