B32754C3205K
MFR.Part #
B32754C3205K
JLCPCB Part #
C5592707
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2uF 310V、630V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS