B32754C2405K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32754C2405K000
JLCPCB Part #
C3788102
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V、500V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS