B32718H8506K000
MFR.Part #
B32718H8506K000
JLCPCB Part #
C6509001
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 50uF 800V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS