B32686A1154J000
MFR.Part #
B32686A1154J000
JLCPCB Part #
C3796388
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150nF 450V、1.6kV ±5% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS