B32686A0154K000
MFR.Part #
B32686A0154K000
JLCPCB Part #
C3782302
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150nF 400V、1kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS