B32683A0473K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32683A0473K000
JLCPCB Part #
C3787146
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 400V、1kV 47nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS